HİZMETLERİMİZ

 

Ağ Çözümleri

En iyi kalitede iş arıyorsanız, 4A Teknoloji doğru adres. Uzman ekibimizle, ağ yapılandırması üzerine tüm beklentilerinizin karşılandığı hizmetler sunuyoruz. Ağ alt yapı kurulumundan ağ güvenliğine, ağ bakim servisinden güvenliğine kadar tüm alt yapınız icin çeşitli çözümlerimiz mevcuttur. Daha fazla bilgi almak icin lütfen bizimle iletişime geçin.

Image by Christopher Gower

Veri Çözümleri

Hiper bağlantıda yaşadığımız bu zamanda verilerinizin güvenliği her geçen gün daha da önem kazanmakta. 4A Teknoloji olarak verilerinizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamayı sunuyoruz. Sadece güvenlik hizmetleri ile degil aynı zamanda veri yedekleme, veri kurtarma, veri gölge kopyalama hizmetleri ( volume shadow copy) ve veri aynalama ( data mirroring) hizmetleri ile de servis vermekteyiz. Daha fazla bilgi icin lütfen bize ulaşın.

Veri Analizi

Web Çözümleri

Bir sonraki projeniz için deneyimli ve güvenilir bir web çözümleri firması arayışı içinde misiniz? 4A Teknoloji olarak hizmet kalitemizin arkasındayız. Müşterilerimize spesifik ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş web hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel ve güvenli bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Sitenizi en yüksek güvenlikli bir sunucuda mi barındırmak istiyorsunuz? Hosting servisiniz ihtiyaçlarınıza cevap veremiyor mu? Yeni bir sunucuya mi ihtiyacınız var? Bize ulaşın size en uygun çözümü sunalım.

Birlikte çalışma

Teknik Servis

4A Teknoloji olarak bir numaralı önceliğimiz müşterilerimizdir ve onların memnuniyeti için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Teknik Servis hizmetlerimizde önceliğimiz önleyici bakım hizmetleridir. Artık BT departmanınız için kaygılanmaya son verebilirsiniz. 4A Teknoloji'nin uzman ekipleri tarafından yıllık bakim hizmetleri kapsamında her hafta düzenli bakımlarınız yapılır ve önleyici bakim hizmeti ile ariza oluşmadan sorunlar giderilir. Siz sadece işinize odaklanırsınız. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bilgisayar Devre Kartı Makro